Vadībnieki
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Vadībnieki

Vadības zinības NLK 2008. gadā sākušajiem studentiem.


You are not connected. Please login or register

vecs_statistika_2_eksamens_kurs_tika_prezentets_lekcija.zip

4 posters

Go down  Ziņojums [Lapa 1 no 1]

juriberz

juriberz

EdgarsSimenovskis

EdgarsSimenovskis

Man met ERROR ārā. Sad
Nevar nolādēt.

EdgarsSimenovskis

EdgarsSimenovskis

Paldies!

Gigi



Atkārtošos jau atkal, nu kam vēl ir tik forši puiši kursā? Nepaspēju pat palūgt kādam, lai ieliek fočēto eksi, kad tas jau ir ielikts!
Jūs esat patiesi satriecoši! Un ne es viena tā domāju. Mēs, kursa meiteņu kohorta, jūsu veikumu ļoti novērtējam un esam patiesi priecīgas un pateicīgas par jūsu vīrišķīgo atbalstu!
P.S. Žēl, ka nav feisika ar sirsniņām, tādus jūs būtu pelnījuši 1000 un 1 !

juriberz

juriberz

Gigi rakstīja:P.S. Žēl, ka nav feisika ar sirsniņām, tādus jūs būtu pelnījuši 1000 un 1 !
I love you ?

Gigi



Tas kaut kāds neriktīgs feisiks. Krāsai ir nozīme!
Vienkārši nespēju izvēlēties to dzelteno. Jo jūs esat pelnījuši tikai to pašu labāko un autentiskāko!

juriberz

juriberz

Gigi rakstīja:Jo jūs esat pelnījuši tikai to pašu labāko un autentiskāko!
Spoiler:

Gigi



Oj, kāds te jauno naturālistu klubiņa pārstāvis! Nu malacis, malacis, tā tik turpināt tuvāk dabai!
Es tak juridiski korekti rakstīju par feisikiem, man nepiesiesi šo naturālismu.

P.S. Asprātību pierādīji, moš izņem ārā tagad to bildi? Meiteņu kohortā jauno naturālistu nav.

Gigi



Gigi rakstīja:Oj, kāds te jauno naturālistu klubiņa pārstāvis! Nu malacis, malacis, tā tik turpināt tuvāk dabai!
Es tak juridiski korekti rakstīju par feisikiem, man nepiesiesi šo naturālismu.

P.S. Asprātību pierādīji, moš izņem ārā tagad to bildi? Meiteņu kohortā jauno naturālistu nav.

P.S. 2 apsolu vairs nevienam nekrist uz nerviem ar savām salkanībām, apsolu vispār nekad vairs šeit neko nerakstīt, tikai izņemiet to bildi ārā. lūdz. Tik trakām metodēm ar mani nav jācīnās Very Happy No manis var tikt vaļā ar ātrāk un nesāpīgāk Very Happy

Ervins


Admin

Nu gluži cenzēt es neuzņemos, bet ieliku bildi kā "spoiler". Tātad kas vēlas, var to apskatīt, uzklikšķinot virsū, bet kas nevēlas, nav spiests skatīties. Ceru, ka visi laimīgi Smile.

https://vadibnieki.latvianforum.net

12vecs_statistika_2_eksamens_kurs_tika_prezentets_lekcija.zip Empty Re: vecs_statistika_2_eksamens_kurs_tika_prezentets_lekcija.zip Ceturtdiena Novembris 12, 2009 4:46 pm

EdgarsSimenovskis

EdgarsSimenovskis

mmmm, izskatās garšīgi! Smile

Sponsored content



Atpakaļ uz augšu  Ziņojums [Lapa 1 no 1]

Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā