Vadībnieki
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Vadībnieki

Vadības zinības NLK 2008. gadā sākušajiem studentiem.


You are not connected. Please login or register

Identitātes noskaidrošana

5 posters

Pāriet uz lapu : 1, 2  Next

Go down  Ziņojums [Lapa 1 no 2]

1Identitātes noskaidrošana Empty Re: Identitātes noskaidrošana Trešdiena Novembris 04, 2009 10:34 pm

Gigi



ārprāc, cik mums superīgi puiši kursā! Patiesi lepojos! sunny sunny sunny

2Identitātes noskaidrošana Empty Re: Identitātes noskaidrošana Trešdiena Novembris 04, 2009 10:52 pm

EdgarsSimenovskis

EdgarsSimenovskis

...manipulātore! LOL! Very Happy

3Identitātes noskaidrošana Empty Re: Identitātes noskaidrošana Trešdiena Novembris 04, 2009 10:57 pm

Ervins


Admin

Nu kāpēc uzreiz manipulatore Very Happy. Varbūt cilvēks trenējas darbinieku motivēšanā. Mūs taču mācīja, ka Latvijā vadītāji nemāk iedvesmot darbiniekus. Redz ir vēl kāds, kas to cenšas darīt. Mūsu valstī drīzāk ir problēma, kad pat prastu paldies nevar pateikt. Tāpēc - visu cieņu Wink.

https://vadibnieki.latvianforum.net

4Identitātes noskaidrošana Empty Re: Identitātes noskaidrošana Trešdiena Novembris 04, 2009 11:03 pm

EdgarsSimenovskis

EdgarsSimenovskis

Smile
Tas bija domāts pozitīvā nozīmē. Wink
Visnotaļ, ja kāds man tā pateiktu es nosarktu...! Rolling Eyes

Es tieši tikko internetā lasīju personāla vadītājas ieteikumus un secinājumus par redzēto kolektīvos! Very Happy ...tieši tas pats - problēmas ar "paldies"!

Nu tad, lūdzu GiGi! ;D

5Identitātes noskaidrošana Empty Re: Identitātes noskaidrošana Trešdiena Novembris 04, 2009 11:05 pm

Ervins


Admin

Nu jā, ne ko piebilst ne atņemt Very Happy. Pareizi viņš runā Very Happy.

https://vadibnieki.latvianforum.net

6Identitātes noskaidrošana Empty Re: Identitātes noskaidrošana Ceturtdiena Novembris 05, 2009 1:29 am

Gigi



Edgar Simenovski, Tev bija pilnīgi reāli jānosarkst, kad rakstīju par mūsu supergudrajiem puišiem, jo gan tu, gan, protams, Ervīns bijāt domāti kā vieni no visvisvissuperīgākajiem!
Un zin, es patiesi no sirds to saku. Jūs esat gan gudri, gan smuki, gan iznesīgi, gan protat tā ļoti smuki dāmām izpalīdzēt. Šarmējat, tā sacīt.
Zinu, ka skan salkani. Tieši tāpēc jau daudziem ir kauns izsacīties līdzīgi. Man nav kauns, jo diezin vai jebkad atšifrēsiet, kura es esmu. albino
Nezinu vai šī ir motivēšana, drīzāk jau nē, jo diezin vai jūs būsiet no tiem, kurus kaut kā īpaši jāmotivē. Es izsacīju patiesu cieņu un lepnumu par saviem kursa biedriem!

7Identitātes noskaidrošana Empty Re: Identitātes noskaidrošana Ceturtdiena Novembris 05, 2009 6:06 pm

Ervins


Admin

Gigi: nē, nu tas ir vienreizēji. Atļauties tā rakstīt tāpēc, ka neatšifrēsim, kas esi. Tas jau pilnīgi paliek par personīgu izaicinājumu atšifrēt. Nu kā tā drīkst Very Happy. Tajā pašā laikā visi gali ūdenī, visas ziņas rakstītas no Lattelecom mājas DSL, kas Rīgā neizsaka pilnīgi neko. Grr! Ja tavi iniciāļi nav ne BM ne AA, tad tu tiešām esi kaut kāds nezināms x-faktors mūsu kursā Very Happy.

https://vadibnieki.latvianforum.net

8Identitātes noskaidrošana Empty Re: Identitātes noskaidrošana Piektdiena Novembris 06, 2009 12:19 am

ilziite

ilziite

A Tu googlē pamēģināji ierakstīt?

9Identitātes noskaidrošana Empty Re: Identitātes noskaidrošana Piektdiena Novembris 06, 2009 2:21 am

Ervins


Admin

Un Google nebiju iepriekš iedomājies, bet tas nepalīdz īsti. Pat mūsu kursa cilvēku saraksts tur vairs nav, kas būtu vismaz solis pareizajā virzienā Very Happy.

https://vadibnieki.latvianforum.net

10Identitātes noskaidrošana Empty Re: Identitātes noskaidrošana Sestdiena Novembris 07, 2009 4:19 am

Gigi



Atšifrēt mani nav grūti. Esmu skaista (1935 gada skaistumkaralienes tituls) What a Face , ļoti labi dejoju (cik nu atļauj koka kāja), bučojos gan pa farncūziski, gan itāliski (ja ir labā protēžu līme).
Tā kā gaidu nepacietīgi, kad mani atšifrēsiet cherry
Jo es jūs vienkārši mīlu! I love you

Un kārtējais paldies par mājasdarbu! Ko es bez jums darītu? Raudādama pildītu mājasdarbus Sad

11Identitātes noskaidrošana Empty Re: Identitātes noskaidrošana Svētdena Novembris 08, 2009 4:54 am

EdgarsSimenovskis

EdgarsSimenovskis

Man liekās, ka gigi ir vecāka par mani (nezinu par Ervīna vecumu). Viņa varētu iet 1. vai 2. grupā. Tas ir viss, ko es varu secināt ...pagaidam. Vai pareizi? afro

Jā, es tieši arī iedomājos par IP! Very Happy bet... Sad

12Identitātes noskaidrošana Empty Re: Identitātes noskaidrošana Pirmdiena Novembris 09, 2009 1:01 am

Gigi



Ak, dārgo Edgar Simenovski, ak, dārgo Ervīn, nu kamdēļ rīkot medības? Vai tad nebija jauki kādu siltu vārdu lasīt? Kādu jauku smaidu uzsmaidīt, zinot, ka ir kāda, kurai jūs tā patīkat?

Es atklanos, un zināt kāpēc? Jo jūs vēl tagadiņ sāksiet piešūt manus noplenus kādai citai. Esat to jau sākuši darīt.. Man jau neskauž, bet vai tā kāda cita tiks galā ar viņai uzbrūkošo popularitātes vilni? Populārai mūsdienās nav viegli būt, ai nav viegli... Un jūs rokat nepareizi geek

13Identitātes noskaidrošana Empty Re: Identitātes noskaidrošana Pirmdiena Novembris 09, 2009 2:09 am

EdgarsSimenovskis

EdgarsSimenovskis

He-He! C'est la vie! Wink

14Identitātes noskaidrošana Empty Re: Identitātes noskaidrošana Pirmdiena Novembris 09, 2009 2:22 am

EdgarsSimenovskis

EdgarsSimenovskis

Smile
Neuztraucies, nenotiks nekāda izmeklēšana.
Tavi labie vārdi netiks maldīgi uzlikti uz kādas citas personas atbildības...

Paldies Tev par labajiem vārdiem! Novērtēju, tie liek labāk mācīties! Wink
Paldies par Tavu pozitīvismu un spēju uzmundrināt cilvekus! Wink

15Identitātes noskaidrošana Empty Re: Identitātes noskaidrošana Pirmdiena Novembris 09, 2009 7:47 pm

Ervins


Admin

Izmeklēšana notiks gan Very Happy. Pats smieklīgākais būtu, ja viņa izrādītos Statistikas pasniedzēja, tas nu būtu kronis visam Smile. Es gan palieku pie sava viedokļa: viņas sociotips ir Hamlets (jeb aktieris), un ar tādu tipu pazīstu tikai vienu kursabiedreni - iniciāļi BM. Ja maldos, tad citu variantu vairs nav un no manas puses vairs nemedīšu Smile.

Pārcēlu sarunu uz "citas pļāpas", lai nejauktu galvu studentiem, kas vēlēsies atrast kādu mājas darba uzdevumu.

https://vadibnieki.latvianforum.net

16Identitātes noskaidrošana Empty Re: Identitātes noskaidrošana Pirmdiena Novembris 09, 2009 8:43 pm

Gigi



Tā. Jūs mani atšfrējāt dārgie. Nu, un kurš pirmais mani uz kafiju uzaicinās?

17Identitātes noskaidrošana Empty Re: Identitātes noskaidrošana Pirmdiena Novembris 09, 2009 8:48 pm

Ervins


Admin

Nopietni? Very Happy Tad jau manas socionikas zināšanas šoreiz noderēja dzīvē! Jess Very Happy. A par to uzreiz kafija pienākas? Very Happy

https://vadibnieki.latvianforum.net

18Identitātes noskaidrošana Empty Re: Identitātes noskaidrošana Pirmdiena Novembris 09, 2009 8:53 pm

Gigi



Pagaid, bet es tak te maldinu tautu ar to, ka esmu statistikas pasniedzēja Very Happy Izlasīju par socioniku, tiešām interesanti Smile

19Identitātes noskaidrošana Empty Re: Identitātes noskaidrošana Pirmdiena Novembris 09, 2009 8:55 pm

Ervins


Admin

Tad es pareizus iniciāļus nosaucu vai ne? Runā skaidri! Very Happy

https://vadibnieki.latvianforum.net

20Identitātes noskaidrošana Empty Re: Identitātes noskaidrošana Pirmdiena Novembris 09, 2009 8:57 pm

Gigi



Bet ja nopietni, es vairs nevaru turpināt šo spēlīti. Es, protams, esmu superīga aktrise, bet pagāšsestdien jau gandrīz vēderkrampjus dabūju no aizturētiem smiekliem. Šķiet, ja vēl te izpaudīšos, jau vairs nespēšu nesmieties un ieturēt lomu.
Sestdien visi tik rūpīgi vēroja viens otru Very Happy Un no otras puses, nudie žēl tās meitenes un arī pasniedzēju, kuru jūs turat aizdomās.
Vainīgais vienmēr ir tas, uz kuru krīt vismazāk aizdomu! Very Happy

21Identitātes noskaidrošana Empty Re: Identitātes noskaidrošana Pirmdiena Novembris 09, 2009 8:59 pm

Gigi



Iniciāļi nepareizi! Bet tas jau neliedz tev šo burvīgo radījumu uzaicināt uz kafiju Very Happy Nu, protams, labāk jau mani, bet tā kā vēl atšifrējis mani neesi, tad nekā.

22Identitātes noskaidrošana Empty Re: Identitātes noskaidrošana Pirmdiena Novembris 09, 2009 9:02 pm

Ervins


Admin

Labi, tad es padodos un nemēģināšu vairāk uzminēt Smile.

https://vadibnieki.latvianforum.net

23Identitātes noskaidrošana Empty Re: Identitātes noskaidrošana Pirmdiena Novembris 09, 2009 9:11 pm

Gigi



Ja mani pacietīgi gaidīsi, izlaiduma ballē uzlūgšu tevi uz pirmo balto deju! I love you I love you I love you

24Identitātes noskaidrošana Empty Re: Identitātes noskaidrošana Otrdiena Novembris 10, 2009 3:28 am

EdgarsSimenovskis

EdgarsSimenovskis

Iemesls noturēties līdz kursa beigām.
Šādi noslēpumi ir ļoti svarīgi! Smile

25Identitātes noskaidrošana Empty Re: Identitātes noskaidrošana Svētdena Novembris 15, 2009 6:41 am

EdgarsSimenovskis

EdgarsSimenovskis

Ervīn, nav jauztraucās, jo Statistikas skolotāja nezin e-pasta passwordu. Vņa e-pastu tikai zin. Wink
Passwords tika publiskots tikai vadības teorijā. Smile

Sponsored content



Atpakaļ uz augšu  Ziņojums [Lapa 1 no 2]

Pāriet uz lapu : 1, 2  Next

Similar topics

-

» Atzīmju noskaidrošana

Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā