Vadībnieki
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Vadībnieki

Vadības zinības NLK 2008. gadā sākušajiem studentiem.


You are not connected. Please login or register

Rammstein.....

2 posters

Go down  Ziņojums [Lapa 1 no 1]

1Rammstein..... Empty Rammstein..... Piektdiena Marts 05, 2010 7:21 am

EdgarsSimenovskis

EdgarsSimenovskis

Ervīn, kā koncerts? Very Happy

2Rammstein..... Empty Re: Rammstein..... Sestdiena Marts 06, 2010 12:47 am

Ervins


Admin

O, negaidīju te tādu ziņu! Ļoti labi, ļoti labi Smile. Vienīgi varēja būt arī garāks - iepriekšējais pirms gadiem 6 Tallinā cik atceros tīri Rammstein spēlēja 3 stundas. Bet uguņoja protams ne pa jokam. Arī sākums bija pārsteidzošs, negaidīju ko tādu Smile. Vēl es nopirku tur tūres kreklu, tāpēc mani visi no aizmugures šausmīgi uzmanīgi pētīja un bakstīja ar pirkstiem Very Happy.

Redzēji mani, vai kā savādāk uzzināji, ka tur biju? Very Happy

https://vadibnieki.latvianforum.net

3Rammstein..... Empty Re: Rammstein..... Sestdiena Marts 06, 2010 1:55 am

EdgarsSimenovskis

EdgarsSimenovskis

Es biju apmēram 5 m attālumā no tevis bik uz priekšu. Biju ļoti labā vietā ...nevēlējos to pamast... Protams vēlāk vēl pārcēlos uz priekšu, iespējams, ka redzēji - tur kur cilvēki mošoja un lēkāja. Auu... sāp vēl joprojām viss! Very Happy

Ja godīgi, es biju uz koncertu dēļ Combichist un draudzenes. Smile
Tomēr Rammstein mani arī pārsteidza ar dažiem trikiem... Smile
Un tomēr man pa vieglu bik... publika. Sad

Esmu bijis uz viņu pirmo koncertu LV, toreiz bija vairāk urlas! Very Happy

4Rammstein..... Empty Re: Rammstein..... Sestdiena Marts 06, 2010 5:02 am

Ervins


Admin

Ak tā Very Happy. Nu katrā ziņā, priecājos, ka tev arī patika Very Happy. Un jā, man arī likās, ka visai mierīgi bija, pat pārāk. Bet nu es jau arī nebiju fanu zonā, tur cik man zināms gāja ļoti karsti, gan tiešā, gan pārnestajā nozīmē!

Skonto hallē 2001. gadā es arī biju. Pa vieglu? Tad jau varbūt arī esi Metalshow-u apmeklētājs? Very Happy

https://vadibnieki.latvianforum.net

5Rammstein..... Empty Re: Rammstein..... Sestdiena Marts 06, 2010 5:28 am

EdgarsSimenovskis

EdgarsSimenovskis

Nē. Smile
Simtiem aicinājumu, bet visus es esmu vienmēr atteicis ar visādiem attaisnojumiem, ka esmu ļoti aizņemts.
Pārsvarā apmeklēju pasākumus, kur var pagrūstīties un patrakot, piemērs pēdējais, ir KORN. Tur bija gan asiņainas pieres, gan zobu daļiņas... toreiz apsargi draudēja, ka metīs ārā. Very Happy
Lūk tā. Smile
Vai arī tas bija Limp Bizkit ...neatceros. Very Happy

Man arī prieks, ka Tev un citiem patika. Vismaz pasākums izdevies neraugoties uz to, kādas problēmas tagad organizātoriem par pasākumu. Very Happy Domāju, ka viņi arī priecīgi, ka publikai patika, nekas nenodega un FBI nav 'aptraipīts' ar "pasākuma atcelšanu balstoties uz risku".

6Rammstein..... Empty Re: Rammstein..... Sestdiena Marts 06, 2010 1:50 pm

Ervins


Admin

Ak tā, tad esi popmetāla fans Very Happy. Es Limp Bizkit un Korn neesmu klausījies jau gadus 10, kopš videnes principā.

Par to nodegšanu, dzirdēji, ko teica paši organizatori? Ka piemēram Skonto hallē 2001.g. vispār nekādas tādas drošības sistēmas nav bijis Smile.

https://vadibnieki.latvianforum.net

7Rammstein..... Empty Re: Rammstein..... Svētdena Marts 07, 2010 4:18 pm

EdgarsSimenovskis

EdgarsSimenovskis

Popmetāls ir Ill Nino! Very Happy
Es arī īsti vairs neklausos. Vairāk fanoju par Industrial, tāpēc koncertā biju dēļ Combichrist! :p Mans bērnības sapnis piepildīts! Very Happy

Pieņemu, ka Tu tad klausies to mūziku, kurā nevar saprast, ko viņi tur rūc! ? Very Happy


Skonto hallē nebija vispār tādas sitēmas? Very Happy
To es nezināju! Very Happy

8Rammstein..... Empty Re: Rammstein..... Svētdena Marts 07, 2010 6:23 pm

Ervins


Admin

Nu es dažādus apakšstilus klausos, bet teiksim ne tik ļoti tos populāros. Melodeath, arī doom, atkal atslodzei varu paklausīties piemēram folk rock, vai queen, scorpions, prāta vētru Smile. No populārākiem un numetālam tuvākiem vienīgi Nickelback, Godsmack. No industrial - Eisbrecher (principā gandrīz Rammstein klons).

https://vadibnieki.latvianforum.net

9Rammstein..... Empty Re: Rammstein..... Svētdena Marts 07, 2010 7:10 pm

EdgarsSimenovskis

EdgarsSimenovskis

Pozitīva mūzika! Very Happy

Doom ...labais! Twisted Evil

Sponsored content



Atpakaļ uz augšu  Ziņojums [Lapa 1 no 1]

Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā